muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVýběrové turné s Jimem Beamem

15.10.2003 | Autor: Prokop Hnědka | sekce: novinky

Skupina Pražský výběr po víc než sedmi letech vystoupí jako speciální host Jim Beam Music 2003. Legendární soubor se představí ve "starém známém" (byť ne svém původním) složení:
Michael Kocáb - zpěv, klávesy
Michal Pavlíček - kytara, zpěv
Vilém Čok - baskytara, zpěv
Klaudius Kryšpín - bicí

Finalisty šestého ročníku soutěže hudebních talentů Jim Beam Music se staly skupiny Cocotte-Minute a Bludy. Víc než dvěma sty nahrávkami se od poloviny května celý měsíc probírala tříčlenná odborná porota (jmenovitě Petr Korál, Jan P. Muchow a Radim Hladík), aby z nich vybrala osm semifinalistů letošního ročníku. Ti se o celkové prvenství a s ním spojenou tradiční cenu 100 000 Kč utkaly ve dvou semifinálových kláních na festivalech Rock for People v Českém Brodu a Benátská noc v Malé Skále u Turnova. Výše uvedenou odměnu obdrží pouze jeden z finalistů, o nichž se rozhodne v průběhu následujícího turné:
13. 12. HRADEC KRÁLOVÉ - ZIMNÍ STADIÓN
15. 12. BRNO - HALA VODOVÁ
17. 12. PLZEŇ - SPORTOVNÍ HALA TJ LOKOMOTIVY
19. 12. PRAHA - MALÁ SPORTOVNÍ HALA

COCOTTE-MINUTE
Pražská (původně však litoměřická) kapela, která kombinuje moderní hardcore s ještě modernějším nu-metalem. Tvrdá a agresivní, přitom však o své hudbě rozhodně přemýšlející formace hned se dvěma zpěváky.

BLUDY
Východočeská skupina Bludy z Jičína vznikla v roce 1997. Kapela hraje alternativní rock v klasické rockové sestavě.

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Vyberove-turne-s-Jimem-Beamem~15~rijen~2003/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.