muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVšecko bude, i Kosheen a IAMX (+ soutěž)

31.8.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Kosheen

Kosheen

„Jezdí k nám často jako Kosheen, případně „jako IAMX– fráze, které už ve slovnících návštěvníků pražských klubů zlidověly. Obě zmiňované formace, shodou okolností hrající electropop a pocházející z Velké Británie, v naší metropoli naposledy koncertovaly loni v říjnu. Ani jedna z nich se ale nenechá zahanbit a přibližně po roce se opět vrátí.

Kosheen, kteří mají v listopadu vydat svoje čtvrté album, vystoupí 16. září v holešovickém klubu SaSaZu, tedy na stejném místě, kde se odehrál i loňský vyprodaný koncert. Vstupenky v ceně 750 Kč jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro. (Více v tiskové zprávě)


IAMX pak zavítají 22. října do smíchovského prostoru Meet Factory a podle organizátorů zde představí i nové skladby z desky, která je k vydání připravována na příští jaro. Lístky stojí do 15. září zvýhodněných 560 Kč, poté se cena zvýší. Předprodej zajišťuje taktéž síť Ticketpro. (Více v tiskové zprávě)

Kosheen, Praha – SaSaZu, 16. 9. 10
IAMX, Praha – Meet Factory, 22. 10. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Vsecko-bude-i-Kosheen-a-IAMX~31~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.