muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVlasta Horváth i Petr Bende hlásí nová alba

23.10.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Petr Bende

Petr Bende

foto: Sony BMG

V relativně krátkém horizontu po svých loňských debutech vydávají svá nová alba dva nejvýše umístění finalisté předchozí řady soutěže Česko hledá SuperStar – Vlasta Horváth i Petr Bende.

Nové album Petra Bendeho nese název Život ve vteřinách.cz a vychází právě dnes. Stejně jako debut pb byla deska natočena ve studiu SONO pod dohledem spoluproducenta Milana Cimfeho. Celé album je výhradně autorské a v rádiích jej podporuje pilotní singl Zaklínám své moře. Křest desky proběhne příští týden, konkrétně 1. listopadu, v pražském Paláci Akropolis.

Vlasta Horváth naváže 13. listopadu. Jeho nové album, o jehož produkci se postaral kytarista Jirka Janouch známý třeba z doprovodné kapely zpěvačky Anny K., se bude jmenovat Do peří nefoukej.
Pod celkem deset z jedenácti obsažených písní se Vlasta podepsal také coby autor hudby. Titulním singlem se stane skladba Adios.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Vlasta-Horvath-i-Petr-Bende-hlasi-nova-alba~23~rijen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.