muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVladimír Mišík & ETC vydávají DVD, pokřtí jej v Akropoli

1.9.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky

Vladimír Mišík

Vladimír Mišík

foto: Daniel Vojtíšek/Sony BMG

Vladimír Mišík spolu se svou kapelou ETC dnes vydává slibované dvojDVD a dvojCD se záznamem loňského koncertu v pražském Divadle Archa, který se uskutečnil v rámci turné ke zpěvákovým šedesátinám. Za účasti řady hostů bude pokřtěno 11. září na vystoupení v pražském Paláci Akropolis.

Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby již od 60. let. Svou tvorbou ovlivnil celou řadu umělců ať už z hudebního, výtvarného či literárního prostředí.


Přes tři hodiny trvající koncert, který nyní vychází, byl de facto poděkováním Mišíkovi za to, co pro českou hudbu během své dlouhé kariéry udělal. Mezi gratulanty se objevili jak jeho někdejší spoluhráči, tak i lidé, kteří chtěli Vladimírovi vzdát hold. Na podiu se tak vystřídali Buty, Marek Eben, Radim Hladík a Blue Effect, Miro Žbirka, Dan Bárta, Vlasta Třešňák, Michal Prokop a spousta dalších.

Vladimír Mišík & ETC, Praha - Palác Akropolis, 11. 9. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Vladimir-Misik-ETC-vydavaji-DVD-pokrti-jej-v-Akropoli~01~zari~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.