přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVideotip: Jitka Válková to rozjíždí s mladým Pepou Vágnerem i veteránem Danem McCaffertym

31.12.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

VIDEO: Jitka Válková & Dan McCafferty - Love Hurts


Krásný romantický duet spolu nazpívala dvojice mladých talentovaných zpěváků, Jitka Válková a Pepa Vágner. A nejen to. Někdejší vítězka České Miss a nynější stoupající pěvecká hvězda se spojila také s legendárním rockerem Danem McCaffertym z Nazareth.

Jitka Válková je letošní debutantkou, ostatně album Země jí vyšlo teprve před měsícem. Lídr Nazareth se svou českou kolegyní nazpíval nazpíval největší hit své kapely – Love Hurts. Videoklip zaznamenává příjemné setkání, na které bude zpěvačka jistě dlouho vzpomínat.

Duet s Pepou Vágnerem, synem slavného hitmakera Karla Vágnera, jenž na hudební scénu prorazil již v roce 2007 s hitem Mně sílu dáš, na albu nenajdete. Rozhodně byste  o něj ale neměli přijít. V nádherném videoklipu Jitka ztvárňuje zamilovanou zdravotní sestřičku a Pepa jejího pacienta.

VIDEO: Jitka Válková & Josef Vágner - Pokaždé když s tebou jsemTento článek byl součástí série Silvestr 2011
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Videotip-Jitka-Valkova-to-rozjizdi-s-mladym-Pepou-Vagnerem-i-veteranem-Danem-McCaffertym~31~prosinec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.