muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVáclav Havelka z Please the Trees předskokanem Belle & Sebastian a Twillight Singers

6.4.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Please the Trees

Please the Trees

foto: Karin Zandrick

Blíží se dva zásadní koncerty pro vyznavače současné alternativy: tuto sobotu se v pražské Meet Factory představí The Twilight Singers a v pondělí 18. dubna v klubu Roxy zahrají Belle & Sebastian. Pořadatelé obou koncertů právě dnes oznámili jméno předskokana, kterým shodou okolností v obou případech bude písničkář Václav Havelka z kapely Please the Trees.

Jeden z kamenů alternativního rocku, americká kapela The Twillight Singers, do Prahy přijede představit novou desku Dynamite Steps, se kterou se necelých pět let po vydání její předchůdkyně přihlásila v únoru. Za projektem stojí Greg Dulli, kterého - a také jeho spoluhráče - můžete znát rovněž z The Afghan Whigs nebo The Gutter Twins, s nimiž u nás před časem také vystupoval. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji za 350 Kč, případně potom na místě za 450 Kč.

Skotští  Belle & Sebastian patří mezi nejrespektovanější indie-popové kapely vůbec a  do Česka se  ve své patnáctileté kariéře chystají vůbec poprvé. Hlavním důvodem návštěvy bude představení loňského alba, které sedmičlenná sestava zformovaná okolo zpěváka Stuarta Murdocha vydala po čtyřleté odmlce pod názvem Belle & Sebastian Write About Love. Lístky jsou k dostání v předprodejích za 550 Kč.

The Twillight Singers, Praha - Meet Factory, 9. 4. 11
Belle & Sebastian, Praha - Roxy, 18. 4. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Vaclav-Havelka-z-Please-the-Trees-predskokanem-Belle-Sebastian-a-Twillight-Singers~06~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.