muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

o nás, ze zákulisíV soutěži Sázavafest Battle je rozhodnuto, vítězi se stali Goodfellas

4.4.2010 | Autor: Muzikus PR | sekce: novinky

Goodfellas

Goodfellas

Koncem loňského roku vyhlásil portál Muzikus.cz společně s letním open air festivalem Sázavafest další ročník soutěže kapel Sázavafest Battle. Celkem se přihlásilo 199 kapel, z nichž porota vybrala šestici finalistů, která byla pozvána k vystoupení na včerejším Jarním Sázavafestu v pražském KC Vltavská. Na základě koncertní prezentace se navíc rozhodovalo o vítězích, jenž získávají možnost vystoupení na letním Sázavafestu, který bude probíhat od 5. do 7. srpna v Kácově, a věcné ceny od partnera soutěže, hudebního obchodu Music City.

Připomeňme, že finálovou šestici tvořila pop-rocková kapela FiHa z Ostravy, grunge-rocková kapela Francis' Drake z Uničova, karlovarsko-pražští akustičí pop-rockeři Goodfellas, rožnovská folkově-šansonová skupina Hluční sousedé z s francouzskou vokalistkou v čele, pop-rocková formace Monday z Finska a R'n'B kapela Nás všech z Prahy.

Profily finalistů Sázavafest Battle:

FiHa
Francis' Drake
Goodfellas
Hluční sousedé
Monday
Nás všech

Mp3 všech přihlášených kapel si můžete poslechnout na sazavafest.muzikus.cz

Finští Monday svou účast krátce před festivalem bohužel odřekli a na pódiích na Vltavské se tak představilo pět kapel. Je třeba podotknout, že vystoupení žádné z nich nebylo zklamáním. Nejvyšší počet hlasů od návštěvníků ovšem získali a hlavními vítězi se tak stali Goodfellas. S druhým největším počtem diváckých hlasů postupují Francis' Drake a coby volba poroty skupina Nás všech. V porotě se ale našla shoda také u kapely FiHa, která tak nad rámec soutěže získává možnost zahrát v Kácově na festivalovém warm-upu.

Jmenované kapely se na Sázavafestu představí mimo jiné po boku amerických nu-metalistů Papa Roach, uznávané balkánské dechovky Boban i Marko Markovic Orkestar ze Srbska, německého elektronického producenta Aleca Empire nebo americké crossoverové kapely Dog Eat Dog. Více o potvrzených kapelách se dočtete zde.

Sázavafest, Kácov, 5. – 7. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/V-soutezi-Sazavafest-Battle-je-rozhodnuto-vitezi-se-stali-Goodfellas~04~duben~2010/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.