muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníV sobotu se do Prahy vrátí Botanica, dorazí s ní i Brian Viglione z Dresden Dolls

16.2.2010 | Autor: redakce | sekce: novinky

Botanica

Botanica

foto: Scott Irvine, myspace.com/botanica

Už potřetí se v Praze zastaví neotřelý swingující punkový kabaret Botanica z New Yorku, tentokrát s deskou Who You Are. Po koncertech ve Skutečnosti a na Sedmičce se kapela představí v komorním prostředí malostranského A Studia Rubín.

Lídr Paul Wallfisch si s sebou tentokrát veze vzácné hosty: za bicíma letos sedí Brian Viglione z Dresden Dolls a World/Inforeno Friendship Society, na housle hraje Miriam Eicher a druhou kytaru a piano obstarává jednooký pirát Nikko Weidemann, dlouholetý spolupracovník Bad Seeds nebo Einstürzende Neubauten, který se na úvod večera představí i v krátkém sólovém setu.

Dalším chodem bude švédský písničkář Thomas Denver Jonsson. Na domácí půdě má bluesový kytarista podobné kultovní postavení jako třeba M. Ward nebo Bright Eyes, zároveň jsou ale zřejmé jeho inspirace klasickou tvorbou Boba Dylana nebo Johnnyho Cashe. Po tři roky starém albu The Lake Acts Like an Ocean teď chystá novou desku.

Vstupné bude stát 250 Kč.

Botanica + Thomas Denver Jonsson, Praha – A Studio Rubín, 20. 2. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/V-sobotu-se-do-Prahy-vrati-Botanica-dorazi-s-ni-iBrian-Viglione-z-Dresden-Dolls~16~unor~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.