muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníV centru Prahy se bude 17. listopadu slavit 20 let bez opony

9.11.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky

Vlasta Třešňák

Vlasta Třešňák

foto: Supraphon

17. listopadu bude část pražského centra patřit akci 20 let bez opony – máme co slavit. Obecně prospěšná společnost Opona pořádá u příležitosti 20. výročí pádu železné opony vzpomínkový průvod z Albertova na Národní třídu, kde se následně uskuteční koncert ojedinělé dramaturgie.

Program začne ve tři hodiny odpoledne na Albertově. Odtud se vypraví vzpomínkový průvod,projde celou trasu průvodu ze 17. listopadu 1989 a zastaví se na Národní třídě. Na výjimečném koncertu, který celou akci uzavře, vystoupí výrazné osobnosti české hudební scény.

O unikátní zážitek se postarají Vlasta Třešňák, Jaroslav Hutka, Vladimír Merta, Pavel Zajíček, James Cole, Tony Ducháček, Michal Ambrož, PSH, Vladimír Mišík nebo Dan Bárta. Jako doprovodná kapela pro všechny účinkující vystoupí Monkey Business.
Na koncertu zazní písně, které nejen v době svého vzniku pomáhaly lidem věřit, že se do naší země vrátí demokracie.

20 let bez opony, Praha - centrum města, 17. 11. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/V-centru-Prahy-se-bude-17-listopadu-slavit-20-let-bez-opony~09~listopad~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.