muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníV Praze zítra bude nevšedně živo

11.10.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Hooverphonic

Hooverphonic

Budete-li chtít spočítat zajímavé koncerty, které se zítra odehrají v naší metropoli, jedna ruka vám k tomu rozhodně nebude stačit. Inu, pojďme si posvítit alespoň na některé z nich:

O těch zahraničních jsme u podrobněji psali, takže jen stručně připomeneme, že první z dvojice koncertů v Abatonu odehrají belgičtí Hooverphonic a v Paláci Akropolis se v rámci festivalu Move představí francouzští La Phaze společně s kapelou kNot Photogenic.

Tipem pro jedince odolnější vůči večerním mrazíkům budiž zakončení putovního festivalu Gaudeamus Igitur, které proběhne na Výstavišti a přivítá mj. kapely Polemic, Lety Mimo, nebo Alice.

Pokud je libo raději klubové teplo, tak vězte, že Vagon bude hostit milované i nenáviděné kytarovkáře The Prostitutes a také ústeckou kapelu Houpací koně.
Do žižkovského Matrixu zase zavítají Post-It spolu s dalšími kapelami z rockového podhoubí (zde budiž lákadlem i šest stovek prvních piv zdarma, které jsou slibovány na stránkách klubu) a v Lucerna Music Baru zahraje Mišíkovo ETC.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/V-Praze-zitra-bude-nevsedne-zivo~11~rijen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.