muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníÚspěšný boj Kylie Minogue

21.4.2010 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Kylie Minogue

Kylie Minogue

Dobrá zpráva dorazila z Austrálie. Kylie Minoque vyhrává ve svém boji s rakovinou prsu a na začátek léta chystá vydání už jedenáctého alba s názvem Aphrodite. Nahrávka vyjde 5. července a o týden dřív jej uvede singl All the Lovers. Zpěvačka neponechala nic náhodě a obklopila se zkušeným a věhlasným týmem. Producentem novinky nestárnoucí Australanky je Stuart Price a podíleli se na něm autorsky kromě Kylie a Price také Calvin Harris, Nerina Pallot, Jake Shears ze Scissor Sisters nebo Tim Rice-Oxley z Keane. Aphrodite by podle vyjádření zpěvačky měla by být řádně optimistická a plná euforie, prostě taneční pop, na který jsou její fanoušci zvyklí.

Kylie Minoque završila jubilejní desítku vydaných alb v roce 2007 s poněkud neoriginálně nazvaným X. Na svého nástupce si museli fanoušci po celém světě počkat téměř tři roky.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Uspesny-boj-Kylie-Minogue~21~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.