muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníTurné Ivy Frühlingové v plném proudu

26.3.2006 | Autor: Zuzka Balounová | sekce: novinky

Iva Frühlingová

Iva Frühlingová

foto: EMI

Charismatická zpívající exmodelka Iva Frühlingová a její doprovodná kapela zavítají v rámci turné k desce Baby Doll i do jihočeské kotliny.

Francouzsky zpívající Češka s lehce německým jménem, která na podzim vydala album s anglickým názvem natočené v bratislavském studiu. Pokud v tom začínáte mít trochu zmatek, stačí říci „Iva Frühlingová“ a máte jasno. Pravděpodobně se vám vybaví mladá dáma připomínající křehkou vílu a písničky, jejichž tóny jsou jemné a lehké jako pírko.
V jejím stínu se krčí tři postavy. Jmenují se Michal Gregor (kytara), Dan Branný (basa) a Václav Polanský (bicí).
Tihle čtyři tvoří dohromady něco, co česká hudební scéna ještě neslyšela. Mají za sebou dvě alba, přičemž to mladší s názvem Baby Doll představí na svém turné. Tahle uším lahodící pouť se nevyhne ani Českým Budějovicům. Iva Frühlingová a její doprovodná kapela, kteří byli v jižních Čechách naposledy k vidění na loňském festivalu Okolo Třeboně, roztančí 29. března zdejší Marty´s Club.

Baby Doll Tour - další koncerty: 30/03 Tábor - Divadlo Oskara Nedbala, 06/04 Teplice - DK, 07/04 Litvínov - Citadela, 08/04 Mariánské Lázně – Na rampě, 12/04 Brno - Fléda, 13/04 Praha - Futurum
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Turne-Ivy-Fruhlingove-v-plnem-proudu~26~brezen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.