muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníTurné Bellini a Kayo Dot se protnou na Sedmičce

1.10.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky

Bellini + Kayo, Praha – Klub 007 Strahov, 5. 10. 09

Bellini + Kayo, Praha – Klub 007 Strahov, 5. 10. 09

Turné kapel Bellini a Kayo Dot se protnou v pondělí 5. října, kdy obě sestavy zahrají na společném dvojkoncertu v pražském Klubu 007 Strahov.

Bellini se dají svým způsobem označit za „superkapelu“. Sestavu tvoří kytarista Agostino Tilotta, jeho manželka a zpěvačka Giovanna Cacciola (oba je možná znáte z kapely Uzeda), basista Matthew Taylor (The Romulans) a bubeník Alexis Fleisig (Girls Against Boys, Paramount Styles). Ve výsledku tvoří přirozený průsečík mezi zvukem Enablers, raných nahrávek PJ Harvey a Bee And Flower.

Kayo Dot jsou naprosto neuchopitelná, uhrančivá záležitost, kterou nelze nikam zaškatulkovat. Projekt je dítětem Tobyho Drivera a vznikli z odkazu avantgardních metalistů Maudlin Of The Well. Aktuální nahrávka Blue Lambency Downward vyšla loni na labelu Hydrahead a přirozeně spojuje experimentální psychedelické výlety se sevřeným kytarovým zvukem.

Vstupné na místě bude činit 250 Kč.

Bellini + Kayo, Praha – Klub 007 Strahov, 5. 10. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Turne-Bellini-a-Kayo-Dot-se-protnou-na-Sedmicce~01~rijen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.