muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníTrent Reznor pracuje na novém soundtracku pro Davida Finchera

24.1.2014 | Autor: Tomáš Babůrek | sekce: novinky

Nine Inch Nails

Nine Inch Nails

foto: Universal

Je všeobecně známo, že Trent Reznor je workoholik. Koncem loňského roku mu vyšla deska Hesitations Marks jeho domovských Nine Inch Nails a Reznor nyní na svém Twitteru oznámil, že se bude podílet na soundtracku k chystanému filmu Gone Girl režiséra Davida Finchera, jenž bude adaptací bestselleru spisovatelky Gillian Flynn.

Na skladbách bude Reznor spolupracovat, tak jako v minulosti, s Atticem Rossem. Tato spolupráce přinesla již mnohé ovoce. Důkazem je Oscar za soundtrack k filmu The Social Network a nominace na Zlatý Globus za hudbu k filmu Muži, kteří nenávidí ženy. Za oběma snímky stál režisérsky rovněž David Fincher.  

Film a nejspíše i soundtrack Gone Girl budou mít premiéru v říjnu tohoto roku. Trenta Reznora naživo s Nine Inch Nails uvidíme již 20. června v pražské O2 Areně.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Trent-Reznor-pracuje-na-novem-soundtracku-pro-Davida-Finchera~24~leden~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.