muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníTom Morello z Rage Against The Machine vydává sólové EP

6.5.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Rage Against the Machine

Rage Against the Machine

Tom Morello vydává opět po čase nový materiál. Tentokrát přišla řada na jeho sólový projekt The Nightwatchman, pod jehož hlavičkou vydá osmi písňové EP Union Town. Ani na této nahrávce se nevytratí charakteristický politický podtext a levicová témata.

Morello se pro deník LA Times nechal slyšet, že mu byly pro vznik EP inspirací odborové demonstrace ve městě Madison v americkém státě Wisconsin. Kytarista Rage Against The Machine by albem rád podpořil protestující a „doufá, že jim tato nahrávka dodá trochu větru do plachet. Měla by být soundtrackem pro jejich boj.“

EP Union Town bude obsahovat tři původní Morellovy písně a zbytek cover verzí. Vychází už 17. května jako digitální nahrávka, vinylová a CD verze budou následovat 19. července.

Singl Union Town je už nyní k dispozici zdarma ke stažení.

Tracklisting

Union Town
Solidarity Forever
Which Side Are You On?
A Wall Against The Wind
16 Tons
This Land Is Your Land
I Dreamed I Saw Joe Hill Last Night
Union Song (Live - Capitol Square, Madison, Wisconsin Feb. 21st, 2011)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Tom-Morello-z-Rage-Against-The-Machine-vydava-solove-EP~06~kveten~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.