muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníTo nejlepší za loňský rok podle časopisu Mixmag

4.1.2006 | Autor: Ivana Veselková | sekce: novinky

Chemical Brothers

Chemical Brothers

Rok se s rokem sešel, všichni bilancují, co ten uplynulý přinesl nebo naopak odnesl, a proto se všude objevují výsledky nejrůznějších anket a žebříčků. Anketa britského hudebního časopisu Mixmag patří k těm lepším a výsledky můžete brát třeba jako inspiraci, co byste si měli poslechnout, pokud chcete být v obraze, tedy alespoň co se taneční hudby týče.

Kapelou roku zvolili čtenáři britské Prodigy, kteří nedávno vydali sbírku svých singlů nazvanou Their Law. Za první tři týdny se prodalo 230 tisíc kopií a Prodigy absolvovali úspěšnou koncertní sérii. Zdá se, že se tyhle “zázračné děti“ opět vrací na výsluní.

Titul nejlepšího DJe si vysloužil u nás zatím nepříliš známý Eddie Halliwel, který tak mezi britskými čtenáři suverénně porazil stříbrného Tiësta a bronzového Carla Coxe.

Skladbou roku se stal track In My Arms z alba Destroy Rock & Roll talentovaného producenta Myla, který letos se svými skladbami z alba sklízel pouze samé nadšené ohlasy. Nejhorší skladbou roku se stala odrhovačka Axel F od příšerného žabáka Crazy Frog, kterou si neodpustila ani česká rádia.

Medaili za nejlepší album si pak na krk pověsili Chemical Brothers za Push the Button , stříbro získali Gorillaz a Demon Days a bronzovou placku si domů odnesla slečna Goldfrapp za album Supernature.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/To-nejlepsi-za-lonsky-rok-podle-casopisu-Mixmag~04~leden~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.