přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníThin Lizzy se k nám na podzim vrátí na samostatný koncert

13.7.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Thin Lizzy

Na jaře se u nás představili v roli předskokanů Judas Priest, o tomto víkendu hrají na festivalu Masters of Rock a na podzim se vrátí na samostatný koncert. Thin Lizzy. Kapela vystoupí 18. listopadu ve Velkém sále pražské Lucerny.

Historie irské hard-rockové formace sahá do roku 1969, byť se její sestava průběžně měnila. Největší zlom přišel v polovině 80. let, kdy zemřel zpěvák Phil Lynott. Od té doby kapela také nevydala žádnou desku.

"Kapela, v jejímž čele stál jedinečný Phil Lynott, dosáhla mnoha vrcholů a ovlivnila generace hudebníků svými klasickými skladbami jako Jailbreak, The Boys Are Back In Town, Still In Love With You, Cold Sweat, Emerald a Don’t Believe A Word," shrnují pořadatelé koncertu.

Vstupenky v ceně 990 Kč jsou k dostání prostřednictvím předprodejní sítě Ticketpro.

Thin Lizzy, Praha - Lucerna, 18. 11. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Thin-Lizzy-se-k-nam-na-podzim-vrati-na-samostatny-koncert~13~cervenec~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.