muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníThe Rolling Stones rekapitulují pětatřicet let kariéry obřím boxsetem

10.2.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

The Rolling Stones

The Rolling Stones

foto: Universal

Za pětatřicet let se toho dá stihnout hodně. The Rolling Stones se chtějí svým fanouškům pochlubit, jak více než tři dekády prožili oni, a to opravdu luxusním boxsetem, který nejlépe charakterizují čísla, která udávají počty obsaženého materiálu. Posuďte sami. Boxset The Rolling Stones Singles (1971- 2006) nabídne 45 singlů, rarit, živých verzí v celkovém počtu 173 skladeb, z nichž přes 80 nebylo dosud oficiálně vydáno. Dále 32stránkový booklet, interview s bývalým basákem skupiny Billym Wymanem, a to vše ve stylovém růžovém obalu a limitované edici.

The Rolling Stones Singles (1971-2006) pokrývá období od singlu Brown Sugar (1971) po Biggest Mistake (2006). Prvně jmenovaná singlová nahrávka bude navíc vydána ve formě luxusní vinylové edice 16. dubna.

Zbývá uvést ještě poslední a nejdůležitější číslo. Termín vydání boxsetu je naplánován na 11. dubna.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/The-Rolling-Stones-rekapituluji-petatricet-let-kariery~10~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.