muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníThe Prague Conspiracy a Pipes and Pints vyráží na společné turné

5.10.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Pipes and Pints & The Prague Conspiracy

Pipes and Pints & The Prague Conspiracy

Společné turné o nadcházejícím víkendu zahájí dvě české kapely se zahraničními lídry – folk-punkeři Pipes and Pints v čele s americkým rodákem Syco Mikem a ska-rockeři The Prague Conspiracy v čele s nigerijskou rodačkou Marianou Wesley.

Pipes and Pints na sebe výrazně upozornili loňskou deskou Until We Die, The Prague Conspiracy zase dvojicí desek vydaných ještě pod svým bývalým názvem Prague Ska Conspiracy. Před pár měsíci se rozhodli vysadit dechovou sekci a přiklonit se blíže k rocku a teď představují svůj nový materiál.

Šňůra vypukne v pátek v Sokolově, den na to bude pokračovat v Jablonci nad Nisou a o dalších říjnových víkendech koncerty v Pardubicích, Ostravě, Ústí nad Labem, Olomouci, Prostějově a konečně Uherském Hradišti.

Více v tiskové zprávě.

The Prague Conspiracy a Pipes and Pints na turné:

08/10 Sokolov, Alfa klub
09/10 Jablonec, Na Rampě
15/10 Pardubice, Žlutý Pes
16/10 Ostrava, Marley
20/10 Ústí nad Labem, Národní dům a Circus
21/10 Olomouc, S Klub
22/10 Prostějov, Apollo 13
23/10 Uherské Hradiště, Mír
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/The-Prague-Conspiracy-a-Pipes-and-Pints-vyrazi-na-spolecne-turne~05~rijen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.