muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníThe Killers pracují na novém albu

5.7.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

The Killers

The Killers

foto: Universal

Tři roky od vydání poslední studiové nahrávky The Killers uplynuly jako voda a po následovníkovi není stále ani vidu ani slechu. Frontman indie rockové formace Brandon Flowers však fanoušky potěšil zprávou, že je pro novinku hotová již čtveřice nebo pětice písní. Flowers to oznámil v rozhovoru pro rozhlasovou stanici BBC Radio 1. Zahnal tak veškeré obavy, že se plánovaná přestávka, jíž si The Killers dali začátkem loňského roku, stane pro skupinu definitivním koncem vydávání nových alb. Nezměnily na tom nic ani sólovky právě Flowerse (Flamingo) a bubeníka Ronnieho Vannucciho (Big Talk).

Podle Flowerse se nový materiál nerodí lehce, ale skupina si společné chvíle v nahrávacím studiu po delším čase užívá. Výsledkem jsou pak prý velice silné skladby, takže je rozhodně na co se těšit. Kdy The Killers vypustí čtvrtou položku v jejich diskografii do světa, charismatický frontman prozatím neprozradil.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/The-Killers-pracuji-na-novem-albu~05~cervenec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.