muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníThe Frames s Markétou Irglovou se představí v pražské Arše

15.5.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky

Glen Hansard a Markéta Irglová

Glen Hansard a Markéta Irglová

foto: z filmu Once

První tuzemský koncert Glena Hansarda a Markéty Irglové po únorovém zisku Oscara za skladbu Falling Slowly z filmu Once proběhne 8. června v pražském Divadle Archa. Irsko-české duo, které zde vystoupí v rámci svého turné Swell Season, doprovodí členové Hansardovy mateřské kapely The Frames.

„Chtěli jsme přijet hned po Oscarech, ale to se nepodařilo. Praha má pro nás stejně jako celá Česká republika zcela mimořádnou atmosféru. Je tady spousta lidí, kteří nám v minulosti pomáhali a věřili nám a vždycky se s nimi rádi potkáváme, ať na koncertě nebo mimo něj,“ říká Markéta Irglová.

Vstupenky na koncert, během kterého mimo písní z filmu Once a alba Swell Season zazní i repertoár Frames, jsou za cenu 490 Kč (+ popl.) k dostání v předprodejní síti Ticketpro. Předskokanem bude irský hudebník Liam Ó Maonlaí.

Dodejme, že další koncerty Glena a Markéty v Česku budou následovat na přelomu července a sprna, kdy se dvojice objeví na festivalu Folkové prázdniny v Náměšti nad Oslavou (27. 7.), v brněnském Mahenově divadle (29. 7.) a dále na festivalech Prázdniny v Telči (30. 7.), českobudějovickém Lugnasad (1. 8.), českokrumlovském Mezinárodním hudebním festivalu a závěrem v rámci Kulturního léta v Milevsku.

Glen Hansard + Markéta Irglová & The Frames, Praha – Divadlo Archa, 8. 6. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/The-Frames-s-Marketou-Irglovou-se-predstavi-v-prazske-Arse~15~kveten~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.