muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníThe Beatles konečně vstupují do digitálního světa

22.11.2010 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

The Beatles z filmu Help!

The Beatles z filmu Help!

foto: myspace.com/thebeatles

Přes internet jste si doteď mohli koupit legálně téměř všechno a nelegálně jistojistě vše, na co lze pomyslet. Až na digitální formu nahrávek slavných The Beatles na iTunes. To se nyní změnilo, i když až čtyřicet let po rozpadu legendární liverpoolské čtveřice. Nejlépe se prodávající skupina hudební historie je i dnes žádaným artiklem, proto se oznámení společnosti Apple setkalo se značným ohlasem. Do žebříčku nejlepší dvacítky nejstahovanějších alb se okamžitě zařadilo hned devět položek v diskografii The Beatles, která je v digitální formě k dispozici samozřejmě kompletní.

Vstup na iTunes potěšil i zbylé žijící členy skupiny, kteří to komentovali s více či méně předstíraným nadšením. Sir Paul McCartney při té příležitosti prohlásil: „Jsme opravdu nadšení, že se podařilo hudbu The Beatles konečně dostat na iTunes. Je skvělé vidět, že jsou naše písně, které jsme původně vydali na vinylu, přijímány v digitálním světě s takovou láskou.“ Ringo Starr komentář pojal daleko věcněji: „Jsem rád, že už dále nebudu dotazován na to, kdy The Beatles konečně budou na iTunes.“

Jednotlivá alba jsou k dostání za cenu 12,99 dolaru, skladby pak za poplatek v hodnotě 1,29 amerického dolaru.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/The-Beatles-konecne-vstupuji-do-digitalniho-sveta~22~listopad~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.