muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníTarja Turunen vystoupí v Česku s Mikem Terranou a orchestrem

25.3.2013 | Autor: Jan Simandl | sekce: novinky

Tarja Turunen

Tarja Turunen

foto: Universal

Do Kongresových center Prahy a Zlína zavítá hvězdná finská zpěvačka Tarja Turunen. V rámci show Beauty and the Beat se představí na pódiu společně s Mikem Terranou, zlínskou Filharmonií Bohuslava Martinů a pěveckým sborem brněnské Masarykovy Univerzity. K původním dvěma (rychle vyprodaným) zlínským koncertům byl doplněn třetí termín, Tarja tedy v České republice vystoupí celkem čtyřikrát.

Tarja Turunen, bývalá zpěvačka Nightwish, se po vyhazovu věnuje především sólové kariéře. Na kontě má dvě desky, jednu z roku 2007 nazvanou My Winter Storm a zatím poslední What Lies Beneath, jež vyšla před dvěma lety. S Mikem Terranou i zlínským orchestrem spolupracuje už delší čas, s oběma jmenovanými vystoupila například na festivalu Masters of Rock 2010, kde získal Mike Terrana zápis do Guinessovy knihy rekordů za to, že jako bubeník doprovázel nejvíce kapel během jediného dne.

Vstupenky jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejních sítích a také na stránkách pořádající agentury. Cena se pohybuje kolem 790 korun.

Tarja Turunen, Zlín - Kongresové centrum, 4., 5. a 6. 4. 13
Tarja Turunen, Praha - Kongresové centrum, 7. 4. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Tarja-Turunen-vystoupi-v-Cesku-s-Mikem-Terranou-a-orchestrem~25~brezen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.