muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníTake That jsou opět kompletní, Robbie Williams se vrátil

16.7.2010 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Take That

Take That

foto: Universal

To, o čem se již dlouhou dobu spekulovalo, se stalo skutečností. Robbie Williams se po patnácti letech vrací do Take That, aby se svými staronovými kolegy nahrál album a doprovodil jeho vydání turné. Skupina o tom informovala na svých internetových stránkách, kde se přes řadu emotivních prohlášení dostalo i na zajímavé informace. Novinkovou nahrávku by měli Take That vypustit do světa už v listopadu a jejím producentem se stal Stuart Price (producent Madonny, Kylie Minogue a mnoha dalších).

Williams opustil Take That v roce 1995 a o jeho návratu se spekulovalo řadu let. Williams při této příležitosti prohlásil, že „je to jako vrátit se domů.“ Reunion se podle prohlášení kapely začal rodit už vloni na podzim, kdy pětice tajně nahrála pro nové album prvních šest skladeb.

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Take-That-jsou-opet-kompletni-Robbie-Williams-se-vratil~16~cervenec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.