muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníŠvihadlo si do Akropole pozvalo italskou zpěvačku Ninu Alverdes

12.1.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Švihadlo

Švihadlo

Veteráni domácí reggae muziky Švihadlo vstoupí do nového roku koncertem, který se uskuteční v úterý 17. ledna v pražském Paláci Akropolis. A nebudou tam sami. Jako host vystoupí zpěvačka Nina Alverdes.

Švihadlo budou v příštím roce slavit již třicet let svého působení na hudební scéně. Navzdory tomu si stále drží neklesající popularitu a vydávají vřele přijímaná alba. Nejnovějším důkazem je loňské Času je málo.

Italská rodačka Nina Alverdes v své hudbě propojuje reggae muziku se soulovým zpěvem. Momentálně žije v Německu, kde jí také předloni vyšlo album Primary Necessity. Vedle pražského koncertu se Švihadlem o den později vystoupí i na samostatném koncertu v plzeňském Zach’s Pubu.

Vstupenky na koncert v Paláci Akropolis stojí 140 Kč v předprodeji či 170 Kč na místě, na plzeňský koncert Niny Alverdes pak 100 Kč.

Švihadlo + Nina Alverdes, Praha – Palác Akropolis, 17. 1. 12
Nina Alverdes, Plzeň – Zach’s Pub, 18. 1. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Svihadlo-si-do-Akropole-pozvalo-italskou-zpevacku-Ninu-Alverdes~12~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.