muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSvá nová alba ve středu pokřtí 100°C i Temperamento

21.4.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky

100°C

100°C

foto: Dalibor Konopac/Indies Scope Records

Dva z dosavadních vítězů soutěže Coca-Cola Popstar si na středeční večer naplánovali křty svých nových alb. Mariánskolázeňští 100°C novinku představí v pražském Lucerna Music Baru, Temperamento pro změnu v klubu Futurum.

„Nová deska ukazuje zcela nový směr, kterým jsme se vydali,“ říkají 100°C ke své již třetí desce Brant Rock. Zvuk cembala, old schoolové syntetizátory, indie sound, ale třeba i styl oblékání osmnáctého století, to mají být nové múzy kapely. Frontman Jakub Johánek k tomu říká: „Chceme Brant Rock prezentovat jako ucelený projekt. To znamená, že výtvarné pojetí našich vystoupení bude odpovídat desce. Budeme propojovat 17. a 18. století se současností.“
Hosty koncertu budou slovenští Noise Cut, samotného křtu se pak ujme producent Ecson Waldes spolu s Lenny Trčkovou a Evou Jeníčkovou.

Temperamento, kteří mísí pop s vlivy hip-hopu nebo folku, přicházejí po předloňském debutu Uno Momento se svojí druhotinou. Ta dostala název Seňorita a stejně jako v případě prvního alba vznikala pod dohledem Honzy Horáčka. V tracklistu nechybí ani skladba Další den příjde, kteorou skupina představila na lednovém národním finále Eurovize.
Předskokany budou sokolovští punk-rockeři 3brats, mimo toho by se ale na pódiu měli mihnout i členové skupiny Divokej Bill.

100°C, Praha – Lucerna Music Bar, 23. 4. 08
Temperamento, Praha – Futurum, 23. 4. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Sva-nova-alba-ve-stredu-pokrti-100C-i-Temperamento~21~duben~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.