muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSupport Lesbiens v Praze otevřou klub Retro

16.3.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Support Lesbiens

Support Lesbiens

Nový multifunkční prostor, kam zajít na koncert i za zábavou, získají příští týden obyvatelé Prahy. Provoz klubu Retro Music Hall bude zahájen koncertem skupiny Support Lesbiens.

O klubu
Retro Music Hall se nachází nedaleko Náměstí Míru (Francouzská 4, Praha 2). Rekonstruovaný sál, který pojme zhruba 700 lidí, nabídne program jak hudební, tak i třeba divadelní. Výhodou je jeho odhlučnění, díky čemuž zde není časový prostor pro hudební produkci nijak časově limitován.

Pravidelný provoz bude zahájen začátkem dubna, přičemž koncertům budou stabilně vyhrazeny středeční a čtvrteční večery, pátek se ponese v duchu rezidentních klubových nocí, soboty přinesou žánrově orientované nepravidelné programy, přičemž jedním z nich budou

Retro Music Hall

Retro Music Hall

Retro Night věnované vždy hudbě jedné zahraniční legendy spojené s koncertem žánrově spřízněné domácí kapely, a divadlu budou patřit nedělní a pondělní večery.

Zahájení
Avizované zahájení provozu doplní křest klubu, kterého se zhostí Kamil Střihavka. Koncert Support Lesbiens bude obohacen o novou videoprojekci a po vystoupení bude připraven DJ s playlistem sestaveným samotnou skupinou.
Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream za 200 Kč (+ popl.), na místě za 250 Kč, nebo je u nás můžete vyhrát.

Další akce:
06/04 – Retro Night: U2 + koncert On Air
09/04 – Padesátiny Romana Dragouna (Michal Pavlíček, Roman Holý, Dan Bárta, Matěj Ruppert ad.)
13/04 – Retro Night: Rammstein + koncert Imunology
27/04 – Great punkrock party: Jaksi taksi, Apple Juice + křest CD skupiny Rybičky 48
17/05 Gába Al Dhábba – křest CD
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Support-Lesbiens-v-Praze-otevrou-klub-Retro~16~brezen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.