přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSuperStar opustil Michal Šeps, v závěrečném finále se utkají Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec

30.5.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Česko Slovenská SuperStar 2011 - top 3: Michal Šeps, Gabriela Gunčíková, Lukáš Adamec

Česko Slovenská SuperStar 2011 - top 3: Michal Šeps, Gabriela Gunčíková, Lukáš Adamec

foto: TV Nova

Závěrečné finále druhé řady soutěže Česko Slovenská SuperStar bude vyvážené národnostně i genderově. Utká se v něm totiž česká (resp. moravská, samozřejmě) zpěvačka Gabriela Gunčíková a slovenský zpěvák Lukáš Adamec.

Dvojice vzešla z hlasování televizních diváků, v němž oba získali více hlasů než reggae zpěvák Michal Šeps. Ten tak soutěž těsně před branami posledního kola opouští.

O tom, kdo se stane vítězem takřka půl roku trvajícího soutěžního maratonu, se rozhodne již tuto neděli. Závěrečné kolo v přímém přenosu z pražské Incheba Areny odvysílají od dvaceti hodin jako obvykle televize Nova a Markíza.

Na celé odvysílané díly Česko Slovenské SuperStar, stejně jako na jednotlivá vystoupení, se můžete podívat na stránkách TV Nova.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/SuperStar-opustil-Michal-Seps-v-zaverecnem-finale-se-utkaji-Gabriela-Guncikova-a-Lukas-Adamec~30~kveten~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.