muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSunshine přivezou ve čtvrtek do Brna dokument Back To The Roots

21.10.2013 | Autor: Martin Hrdlička | sekce: novinky

Sunshine

Sunshine

Na jaře tohoto roku odehráli Sunshine turné s názvem Back To Roots. Název série koncertů po českých městech korespondoval se setlistem, protože kapela ho naplnila skladbami ze svých hudebních počátků.

Zdá se, že Sunshine se vzpomínání zalíbilo, a tak fanouškům servírují dokument Back To The Roots. Ten mapuje zákulisí a život kapely během natáčení alba Moonshower and Razorblades. Film je vytvořen především se záběrů, které posbíral dnes již bývalý baskytarista kapely Amák. Sunshine se rozhodli spojit koncertování s promítáním, takže návštěvníky aktuálního turné Back To The Roots čeká exkluzivní premiéra výše zmíněného filmového díla.

V rámci oznámené série koncertů zavítá kapela také do Brna, konkrétněji do prostoru klubu Fléda. Celá akce je naplánována na čtvrtek 24. října. Předprodej vstupenek probíhá v sítích Ticketpro, Ticketportal a na Bárečku Flédy.

Sunshine, Brno – Fléda, 24. 10. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Sunshine-privezou-ve-ctvrtek-do-Brna-dokument-Back-To-The-Roots~21~rijen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.