muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSunflower Caravan a Niceland pokřtí svá nová alba

21.11.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Sunflower Caravan

Sunflower Caravan

Sunflower Caravan a Niceland. Dva projekty, které ještě před nedávnem platily za naděje domácí klubové scény a dnes jsou její etablovanou součástí. Dva projekty, které před pár týdny vydaly svá druhá alba. Na jejich křty dojde začátkem týdne: Sunflower Caravan budou křtít v úterý v pražském Paláci Akropolis, Niceland o den později v Lucerna Music Baru.

Donedávna čistě instrumentální Sunflower Caravan se na nové desce A Little Bit More představují v novém světle – se zpěvem, kterého se chopil klávesista Andy. To s sebou přináší zřejmě nejcitelnější změnu oproti eponymnímu debutu z počátku loňského roku, kde se objevilo jen několik zpívaných skladeb v podání hostující Emy Brabcové a Jense Anderssona z The Ark. Jinak se Sunflower Caravan příliš neodchylují od toho, čím ve své době zaujali – sympatického „hammond-popu“.

Niceland debutoval albem Little Black Book začátkem roku 2008, necelý rok po svém vítězství v soutěži Coca-Cola Popstar. Na rozdíl od něj novinka nazvaná God Has Her Ways nevychází pod hlavičkou major labelu, ale de facto ve vlastní režii. A druhá změna: byť ústředním článkem stále zůstává písničkář Michal Motyčka, Niceland se v mezičase rozrost z původně jednočlenného projektu do podoby regulérní kapely. Produkce alba se ujal Amák (ex-Sunshine) za asistence Kaye Buriánka (Sunshine) a Martina Přikryla (The Prostitutes).

Sunflower Caravan, Praha – Palác Akropolis, 23. 11. 10
Niceland, Praha – Lucerna Music Bar, 24. 11. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Sunflower-Caravan-a-Niceland-pokrti-sva-nova-alba~21~listopad~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.