muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSto zvířat dokončili novou desku, vyjde už v září

17.8.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Sto zvířat

foto: 100PROmotion

Hraju na klavír v bordelu, takto poeticky se bude jmenovat nové album tuzemských klubových stálic Sto zvířat, které vyjde 1. září. Do studia si kapela přizvala celou plejádu hostů, mezi nimiž figuruje třeba písničkářka Radůza, harmonikář Radek Pobořil z Čechomoru, houslista Vojta Lavička z Gipsy.cz nebo multiinstrumentalista Filip Nebřenský z Hm.

„Zatímco předposlední album Rozptýlení pro pozůstalé bylo věnováno především finálním věcem člověka a poslední Postelový scény řešily spíše mezilidské vztahy a nevztahy, nyní se Zvířata zamýšlejí nad zvláštními osudy ne zcela běžných lidí,“ slibuje Šimon Kotek z labelu 100PROmotion. „Estetika alba si libuje ve velkolepých pokleslých burleskních aranžích, kde se kabaret setkává s dekadencí, nadsázkou i parodií.“

Sto zvířat své album pochopitelně představí i na koncertech, kterých si jen na nadcházející podzim naplánovali zhruba 25. Novinka bude pokřtěna 3. a 4. října na koncertech v pražském Paláci Akropolis.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Sto-zvirat-dokoncili-novou-desku-vyjde-uz-v-zari~17~srpen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.