muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSteven Tyler vydává teprve druhý sólový singl

4.5.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Aerosmith

Aerosmith

Ač se to zdá neuvěřitelné, tak frontman Aerosmith za svou bohatou hudební kariéru vydal pouze jeden jediný sólový singl. Na loňskou skladbu Love Lives ovšem už brzy naváže její mladší bratříček, kterého Tyler vypustí do světa už 9. května. Skladba (It) Feels So Good se dočká digitálního vydání a premiéry v americké reality show American Idol, ve které Tyler působí jako porotce.

Steven Tyler se také nechal slyšet pro magazín Rolling Stone, že v roce 2008 zvažoval „přestup“ k legendárním Led Zeppelin, kteří hledali náhradu za Roberta Planta. Osloven byl přitom i zpěvák Aerosmith. Tyler však odmítl, když si uvědomil, že by „ani za milión let neopustil Aerosmith, aby začal zpívat se Zeppeliny.“ Jak by se vyvíjely obě legendární kapely bez Tylera, respektive s ním, se už asi nedozvíme.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Steven-Tyler-z-Aerosmith-vydava-teprve-druhy-solovy-singl~02~kveten~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.