muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníStávající sestava selFbrush ukončila spolupráci

5.3.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Vašek Havelka

Vašek Havelka

foto: selfbrush.com

Skupina selFbrush koncem února ukončila působení ve své dosavadní sestavě. Z kapely se tak stává one-man projekt Vaška Havelky, který po hlavičkou Selfbrush již několikrát sólově vystoupil.

„Po dohodě, ukončila sestava selFbrush ve složení: Václav Havelka - kytara a zpěv, Maťo Mišík - basa, David Babka - kytara, pedal-steel a Daniel Dyk - bicí, svou rok a půl trvající spolupráci. Zatím není jasné, kdy a kde bude materiál, který za tu dobu vznikl a byl natočen koncem minulého roku, vydán,“ stojí v prohlášení zveřejněném na stránkách kapely.

Vašek Havelka který nyní pracuje na vydání natočeného materiálu a na desce, kterou natáčí s táborskou skupinou Some Other Place. Jak mu to bez jeho bývalých spoluhráčů jde, budete moci posoudit kupříkladu hned zítra na Free Mondays v pražském Abatonu, kde se kromě něj představí i skupiny LU a Folk3mail.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Stavajici-sestava-selFbrush-ukoncila-spolupraci~05~brezen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.