muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníStartuje hlasování do ankety Žebřík 2009

8.1.2010 | Autor: Michal Šimeček | sekce: novinky

Žebřík 2009

Žebřík 2009

Na začátku ledna se otevřelo hlasování do tradiční ankety Žebřík časopisu Report. Stejně jako loni je i letos hlasování rozděleno na část domácí a část zahraniční.

Domácí část ankety má dvě kola. První kolo potrvá do 31. ledna a fanoušci v něm můžou posílat hlasy českým a slovenským umělcům v kategoriích Skupina, Album, Skladba, Videoklip, Zpěvák, Zpěvačka, Objev, Hudební DVD, Film a Průser roku. Hlasy se poté sečtou a pro každou z těchto kategorií vzejde 1. února pět nominovaných. V ten moment také začne kolo druhé, jež potrvá až do konce února.

Zahraniční část hlasování má kolo jediné a fanoušci v něm můžou vybírat z umělců celého světa podle stejného kategorického rozdělení až do 28. února.

Slavnostní vyhlášení 18. ročníku hudební ankety proběhne 5. března v Plzni, v Domě kultury Inwest. Vyhlašování tří nejlepších z každé kategorie vyplní svým vystoupením kapely Nightwork, UDG, Tata Bojs, Vypsaná fixa a další. Speciálním tahákem celé akce má být tzv. „Best of“ koncert Dana Bárty, jenž dle slov šéfa časopisu Report Jardy Hudce přivede na pódium všechny své zásadní spoluhráče. Publiku by tak měly zaznít největší hity kapel Alice, Illustratosphere, J.A.R. a Sexy Dancers.

Své hlasy můžete posílat buď jednotlivě formou SMS, anebo skrze speciální formulář na oficiálních stránkách časopisu (vyžaduje však potvrzení přes SMS).
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Startuje-hlasovani-do-ankety-Zebrik-2009~08~leden~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.