přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSpolečné turné Wohnout, Waltari a Lenky Dusilové startuje

10.12.2007 | Autor: redakce | sekce: novinky

Wohnout

Wohnout

foto: Sony BMG

Domácí stálice Wohnout, zpěvačka Lenka Dusilová a finská kapela Waltari zahájí dnešním koncertem v ostravské Bonver Areně (bývalé hale Tatran) své společné koncertní miniturné, se kterým dále zítra večer zavítají do Brna, ve čtvrtek do Zlína a v pátek do Prahy.

V úvodu všech čtyř večerů se představí skupina Medvěd 009, po níž se spolu s Lenkou Dusilovou svých hodinových koncertních bloků ujmou hlavní aktéři - Waltari a Wohnout.

Návštěvníci pražského koncertu navíc budou svědky křtu nedávno vydaného koncertního DVD kapely Wohnout Ahoj dědo, aneb co tebe čeká, nás zatím nečeká, které v rámci záznamu loňského křtu jejich alba Polib si dědu dokumentuje i vůbec první společné vystoupení Wohnout, Waltari a Lenky Dusilové ve skladbě Činely, která je tento týden zároveň pasována na nový singl.

Vstupenky na jednotlivé koncerty jsou k dostání v obvyklých místních předprodejích a síti Ticketportal.

Přehled koncertů:
10/12 Ostrava, Bonver Arena
11/12 Brno, Semilasso
13/12 Zlín, Masters of Rock Café
14/12 Praha, Folimanka
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Spolecne-turne-Wohnout-Waltari-a-Lenky-Dusilove-startuje~10~prosinec~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.