muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSoutěž o nejlepší Vánoční píseň 2015

29.11.2015 | Autor: PR | sekce: novinky

Soutěž o nejlepší Vánoční píseň 2015 s firmou Thomann

Thomann otevírá předvánoční sezónu mezinárodní soutěží o nejlepší Vánoční píseň. Zkomponujte svou vlastní Vánoční píseň a vyhrajte VIP návštěvu firmy Thomann v Treppendorfu a slevový kupón v hodnotě 500 EUR. Srdečně Vás zveme, abyste se do ní zapojili! Čekají na Vás lákavé ceny...

1.     Cena: Vítěz soutěže získá ”all inclusive” VIP návštěvu firmy Thomann v Treppendorfu (Německo). Budete moci nahlédnout do zákulisí procesů našeho hudebního obchodu a přidáme ještě slevový kupón v hodnotě 500 EUR pro nákup v našem obchodě. Součástí ceny je samozřejmě také nocleh v top hotelu v překrásném městě Bamberg, které náleží do světového kulturního dědictví UNESCO.

2.     Cena: Za druhé místo v soutěži obdržíte slevový kupón Thomann v hodnotě 250 EUR.

3.     Cena: Za třetí místo v soutěži získáte slevový kupón Thomann v hodnotě 100 EUR.

Co je Vaším úkolem?

- Zkomponujte a nahrajte svou vlastní Vánoční píseň!
- Zveřejněte ji na YouTube mezi 18.11.2015 a 02.12.2015. Při uploadu přidejte k příspěvku titul a tag - "ThomannXMas2015". Upozornění: zveřejněním písně na portálu YouTube akceptujete níže uvedené podmínky pro účast.
- Můžete volitelně natočit video nebo použít stálý obrázek.

Vánoční soutěž probíhá ve dvou kolech: první kolo se odehrává v době od 18. 11. 2015 do 02. 12. 2015, během níž je možné uploadovat příspěvek na YouTube. Porota rozhodne, kterých 5 písní z youtube.com postoupí do druhého finálového kola. Porota bude ovlivněna počtem “lajků” na YouTube, takže neváhejte a hodnoťte a komentujte příspěvky online.

Důležité upozornění: Finalisté budou kontaktováni přes YouTube a Google+ 8. 12. 2015. Pokud Vás firma Thomann kontaktuje, budete mít 48 hodin, abyste nám dodali svou píseň v odpovídajícím webovém formátu.

Finálové kolo bude probíhat na našich internetových stránkách www.thomann.de/cz: zde bude zveřejněno 5 nejlepších Vánočních písní. Porotou finálového kola budou všichni zákazníci firmy Thomann, kteří budou moci hlasovat pro svou oblíbenou Vánoční píseň online na www.thomann.de/cz mezi 11.12.2015 a 17.12.2015.

A poté bude následovat slavnostní vyhlášení vítězů: Vítězem se stane píseň s nejvyšším počtem získaných hlasů a obdrží výše uvedenou cenu za první místo. Písně s dalším nejvyšším počtem získaných hlasů obdrží ceny za 2. a 3. místo.

Jak by měla znít Vaše Vánoční píseň?

To můžete rozhodnout sami: píseň může být pomalá, rychlá, rocková nebo hip hopová – volba žánru je na Vás. Těšíme se na všechny příspěvky. Soutěže se mohou zúčastnit pouze originální skladby (žádné kopie nebo cover songy), které nebudou přesahovat délku 5 minut.

Než se zúčastníte letošní soutěže, přečtěte si prosím podmínky pro účast. Tyto podmínky se vztahují na všechny účastníky a zaručují férový a plynulý průběh soutěže.

Přejeme Vám mnoho zábavy při vytváření písní a už předem krásné prožití Vánočních svátků!
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Soutez-o-nejlepsi-Vanocni-pisen-2015~29~listopad~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.