muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSoutěž RGM Live Space ve středu čeká druhé semifinálové kolo

7.3.2009 | Autor: PR | sekce: novinky

RGM Live Space

RGM Live Space

Soutěž kapel RGM Live Space zná historicky první postupující vítěze úvodního kola a chystá se na druhé. To proběhne v pražském Paláci Akropolis ve středu 11. března, opět se vstupem zdarma.

Vše vypukne v 18 hodin a postupně se představí další porotou vybraná pětice: alternativní rockeři My Wave z Kroměříže, „death-popoví“ L.A. z Plzně, reggae/jungle/funková formace Afrodisiak, pražská kytarovka The Pure a českobudějovická synth-rocková skupina Love Gangsters.

Zájemci budou moci podpořit své favority na místě vhozením lístku do hlasovacího boxu nebo prostřednictví SMS. Záznam koncertu odvysílá TV Óčko 28. března ve 20 hodin.

Doplňme, že prvním kolem, které proběhlo v polovině února 2009, vítězně prošly dvě skupiny. Favoritem diváků se stala a do semifinálového kola postoupila liberecká Doowhenblade a volba poroty padla na poprockovou skupinu The Roads.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Soutez-RGM-Live-Space-ve-stredu-ceka-druhe-semifinalove-kolo~07~brezen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.