muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSonata Arctica na jaře v Praze, v létě v Ostravě

25.1.2014 | Autor: Jan Simandl | sekce: novinky

Sonata Arctica

Finská power-metalová pětice Sonata Arctica zavítá v rámci jarní šňůry i do České republiky, kde odehraje 1. května koncert v pražském klubu Retro Music Hall.

Sonata Arctica absolvuje evropské turné na počest vydání svého průlomového debutu, který vyšel přibližně před patnácti lety. Zároveň chce kapela představit novou desku Pariah's Child, jež by měla podle plánu vyjít 28. března. Druhou akcí, kde mají fanoušci šanci vidět své oblíbence, bude nový festival Ostrava v plamenech. Zde se Finové objeví 2. srpna ve společnosti převážně domácích rockových souborů.

Fanoušci se mohou těšit i na nového baskytaristu, jímž se loni v srpnu stal Pasi Kauppinen. Nahradil dlouholetého člena kapely Marka Paasikoskiho, který ze skupiny odešel dle vlastního prohlášení kvůli osobním důvodům.

Vstupenky seženete v předprodeji na stránkách pořádající agentury, případně v obvyklých předprodejních sítích a cena se pohybuje kolem 590 korun.

Sonata Arctica, Praha – Retro Music Hall, 1. 5. 14
Ostrava v plamenech: Sonata Arctica, Ostrava - Dolní oblast Vítkovice, 2. 8. 14
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Sonata-Arctica--na-jare-v-Praze-v-lete-v-Ostrave~25~leden~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.