muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

ostatníSobotní Live Session Radia Wave s The Prostitutes

25.11.2008 | Autor: PR | sekce: novinky

The Prostitutes

The Prostitutes

Pražská kytarová formace The Prostitutes bude hostem dalšího pokračování série Live Sessions Radia Wave, které proběhne tuto sobotu od dvaceti hodin v karlínském Studiu A Českého rozhlasu. Tradičně bude koncert vysílán rovněž v přímém přenosu.

The Prostitutes byli založeni na podzim roku 2004. O té doby se kolem kapely strhla vlna vášnivých debat. Napovídalo se už hodně. Jejich velkou předností je zpěvák Adrian, který pochází z britského Newcastlu. V písních můžete narazit na sympatie k britské new wave 80. let, která si v neo formě razí cestu na pódia i v současnosti.

Momentálně se Prostitutes věnují především přípravě svého druhého studiového alba, kterým se budou snažit navázat na úspěch předloňského debutu Get Me Out Of Here. „Do studia v Karlíně pojedeme obrazně přímo ze studia, kde teď točíme desku. Momentálně pracujeme doma. Za týden se ale přesouváme do velkého nahrávacího studia a pak se zase přesuneme do malých bytových studií, kde budeme materiál dokončovat. Pracujeme s Dušanem Neuwerthem, se kterým je systém práce naprosto odlišný, než byla práce na první desce,“ říká kytarista Martin Přikryl aka Destroyer.

Vstup na akci je volný, vzhledem k omezené kapacitě je ovšem třeba předchozí registrace na e-mailu .
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Sobotni-Live-Session-Radia-Wave-s-The-Prostitutes~25~listopad~2008/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.