muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSobota v Praze: Ghostmother, Roe-Deer i akustické Lety mimo

19.12.2007 | Autor: redakce | sekce: novinky

Ghostmother

Ghostmother

foto: myspace.com/ghostmother

Poslední předvánoční sobota možná některým příznivcům pražské klubové scény přinese dilema. Na výběr totiž budou mít premiéru projektu Ghostmother, vystoupení Roe-Deer nebo akustický set Letů mimo.

Ghostmother je nový multimediální projekt Gregoryho Finna ze Southpaw, Kláry Nemravové, Tadeáše Haagera a Mikoláše Růžičky, hudebně se pohybujcí někde na pomezí downtempa, hip-hopu a experimentální hudby. V Paláci Akropolis si v sobotu večer odbude svou koncertní premiéru, podpořenou hosty ze slovenska – jako support totiž vystoupí Peťo Tázok & Karaoke Tundra.

Kytaroví Roe-Deer si zase, stejně jako v předchozích letech, naordinují tradiční předvánoční koncert v klubu Rock Café. Slibují obvyklou směs popových popěvků a kytarového vazbení, možná i některou z předělávek, ale také hosty: kytarové naděje Glasswall a The Fake Tapes.

Akustický koncert mají pro změnu naplánován Lety mimo, a to do komorního prostředí klubu Popocafepetl na Újezdě. Představí na něm svoje skladby v netradiční formě bez elektroniky a jako host si s nimi zahraje také banjista Jack Bártl ze skupiny Divokej Bill.

Ghostmother, Praha – Palác Akropolis, 22. 12. 07
Roe-Deer, Praha – Rock Café, 22. 12. 07
Lety mimo, Praha – Popocafepetl, 22. 12. 07
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Sobota-v-Praze-Ghostmother-RoeDeer-i-akusticke-Lety-mimo~19~prosinec~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.