muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSlipknot odhalili detaily k připravované desce

31.8.2014 | Autor: Tomáš Babůrek | sekce: novinky

Slipknot

Slipknot

Američtí metalisté Slipknot se koncem loňského roku vrhli na nahrávání nového alba, jež nese název .5: The Gray Chapter. Ten v sobě obsahuje jméno i číslo bývalého baskytaristy Paula Graye, který zemřel v roce 2010 na předávkování léky proti bolesti.

Kapela před nedávnem vypustila mezi posluchače první singl The Negative One, jenž potvrdil slova zpěváka Coreyho Taylora o tom, že album bude znít jako mix jejich legendární desky Iowa a jeho nástupce Vol. 3: The Subliminal Verses. Od posledního alba Slipknot uplynulo již šest let, což Taylor komentuje slovy: „Museli jsme se s jeho (Grayovou) smrtí vyrovnat každý po svém a bylo jasné, že pokud máme začít nahrávat novou desku, měli bychom být s touto událostí srovnaní. Věděli jsme, že budeme muset zaplnit obrovskou ránu, která po Paulovi zbyla.“  

VIDEO: Slipknot - The Devil In I


Otázkou i nadále zůstává, kdo se po Jordisonovu vyhazovu stal novým bubeníkem a kdo bude novým baskytaristou. Čekání Slipknot vyplňují druhým singlem The Devil In I. Album .5: The Gray Chapter vyjde 21. října.

Tracklist:

XIX
Sarcastrophe
AOV
The Devil In I
Killpop
Skeptic
Lech
Goodbye
Nomadic
The One That Kills the Least
Custer
Be Prepared for Hell
The Negative One
If Rain Is What You Want
Override (Bonus Track)
The Burden (Bonus Track)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Slipknot-odhalili-detaily-k-pripravovane-desce~31~srpen~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.