muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSlavíci přilétli za Kájou a Anetou

11.12.2005 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Karel Gott

Karel Gott

Zatímco na Slovensku se ve výsledcích ankety Slávik sem tam objevilo nějaké to nové jméno, Český slavík létal stále stejným směrem. Až letos si začal hledat majitele i v jiných vodách.

Zpěvačkou roku se stala Aneta Langerová, která tak poprvé v novodobé historii ankety překonala Lucii Bílou. Ta skončila nakonec jako druhá před Helenou Vondráčkovou.
Změna nastala i v kategorii skupin. Zde si sošku za první místo odnesla skupina Chinaski, jež porazila druhý Kabát a třetího Divokého Billa.
V kategorii zpěvák roku skončil na třetím místě velice překvapivě Petr Kolář, na druhém Daniel Landa a z vítězství se již tradičně radoval Karel Gott.
Objevem roku byl zvolen Vlasta Horváth a skokanem roku se stala Helena Zeťová.

Anketa Český slavík odráží popularitu osobností mezi širokou veřejností. V žádném případě se v ní tedy neodráží nové trendy v hudbě a výsledky nemají žádnou souvislost s tím, kdy naposledy umělec vydal desku nebo koncertoval.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Slavici-priletli-za-Kajou-a-Anetou~11~prosinec~2005/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.