muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSir Paul pracuje na baletu

21.6.2010 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Paul McCartney

Paul McCartney

Sir Paul McCartney by mohl inspirovat všechny, kteří nemají chuť zkoušet stále něco nového. Ve svých osmašedesáti letech už nemá potřebu někomu cokoliv dokazovat, přesto se rozhodl přijmout neobvyklou nabídku na zkomponování hudební složky nového baletního představení. Ačkoliv se to může zdát velice překvapivé, bude to pro bývalého člena Beatles zcela nová zkušenost, sám Sir Paul to přiznal v rozhovoru pro BBC. Zároveň prohlásil, že si práci na baletu velice užívá, byť má projekt pro něj mnoho neznámých. „Velice mě zajímají věci, které jsem nikdy nedělal. Ta nabídka přišla prostě přišla a já miluji skládání hudby, tyhle dvě věci se prostě spojily a já řekl ano, aniž bych vlastně věděl, co dělám.“

Přesto však nelze očekávat žádný propadák, vzhledem k McCartneymu nezměrnému talentu a faktu, že to nebude jeho první zkušenost se světem klasické hudby. V roce 1991 totiž vydal orchestrální album Liverpool Oratorio.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Sir-Paul-McCartney-pracuje-na-baletu~21~cerven~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.