přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSilvestrovským televizním tipům vévodí Noc s Andělem

30.12.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Aneta Langerová

Aneta Langerová

foto: Aleš Suk/Sony BMG

Protože ne každý holduje silvestrovským oslavám v centrech hudebního dění, nabízíme vám po včerejších koncertních a party tipech ještě tipy televizní. Co tedy zítřejší večer nabídne hudebním fanouškům, kteří dají přednost společnosti obrazovky?

Vskutku koncertní ČT2

Silvestrovský program ČT 2 bude již podesáté patřit speciálnímu vydání Noci s Andělem, které tentokrát ponese podtitul Komunikadze. Během šestihodinového přímého přenosu, který vypukne v 19 hodin, vystoupí zpěvačky Aneta Langerová a Ewa Farna, kapely Sto zvířat, -123 min., DVA nebo projekty Dub-O-Net a Cirkus Ponorka.

Hudba bude mít svůj prostor ale už odpoledne. V 15:50 dojde na recitál Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra z roku 1965 a v 16:35 na záznam nedávného koncertu Lucie Bílé na Žofíně. Naopak hodinu po půlnoci dostanou prostor letošní videoklipy.


Nefilmové HBO

Poslední hodina letošního roku bude na kanále HBO patřit záznamu koncertu skupiny Mig 21ze zářijového festivalu Berounské Letorosty, kde parta okolo Jiřího Macháčka vystoupila za doprovodu smyčcového a dechového orchestru.


Nova a její smetánka

Televize Nova bude od dvaceti hodin vysílat přímý přenos z pražského Václavského náměstí, kde se s několika songy mihne smetánka české a slovenské popmusic jako Helena Vondráčková, Michal David, Ewa Farna, Pavel Bobek, Petr Kolář, Sámer Issa, No Name, Peter Nagy, Jitka Zelenková nebo bratři Nedvědi.

Čtvrt hodiny po půlnoci naváže Novoroční Eso Leoše Mareše a o půl druhé záznam koncertu skupiny Monkey Business.


Obskurní ČT 1

Dostanete-li se během silvestrovského večera do příjemného alkoholického rozpoložení, pak rozhodně nevynechejte některou z taškařic, kterou po půlnoci do svého vysílání chystá zařadit ČT 1. Bude legrace!
Hned v 0:05 odstartuje pořad U muziky na Silvestra "plný anekdot, veselých příběhů a populárních písniček" v podání skupiny Vidláci a zpěváků Jožky Šmukaře či Karla Hegnera.
Ve 3:10 pak vypukne vskutku raritní záznam silvestrovské veselice dechového orchestru Moravanka a lidových vypravěčů s názvem Vínečko rudé, pořízený v roce 1982, a záhy ve 3:35 silvestrovský koncert Jiřího Korna z roku 1997, kde se jako hosté představí Daniel Hůlka, Iveta Bartošová nebo Helena Vondráčková.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Silvestrovskym-televiznim-tipum-vevodi-Noc-s-Andelem~30~prosinec~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.