muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSérie Other Music pokračuje koncerty Blurt a The Ex, vyhrajte volné vstupy

1.4.2011 | Autor: redakce | sekce: novinky

The Ex, Praha, 13. 7. 2010

The Ex, Praha, 13. 7. 2010

foto: Filip Drábek

Na první polovinu dubna jsou naplánovány další dva koncerty ze série Other Music. Ve čtvrtek 7. dubna se v pražském Paláci Akroplis představí britská kapela Blurt a v úterý 12. dubna nizozemská skupina The Ex.

Anglické trio Blurt vedené saxofonistou Tedem Miltonem bývá obvykle řazeno k experimantálnímu křídlu new wave s prvky jazzu, blues a psychedelie. Skupina vznikla v roce 1980 a od té doby natočila na dvacet alb, povětšinou vydávaných na malých labelech nebo vlastním nákladem. Už na počátku 90. let několikrát vystupovala i v Praze. V posledních letech téměř zapomenuté Blurt znovuobjevují jak kritici, tak i mladé publikum.


Přestože The Ex před časem po rovných třiceti letech opustil zakládající člen a zpěvák G.W. Sok, kapela pokračuje a v čele s novým lídrem Arnoldem de Boerem nadále představuje s punkovými kořeny spjatou kvalitu oscilující napříč hudebními žánry, nezávislou na dobových trendech. Od svého vzniku v roce 1979 vydala kapela na 20 alb, nahrávala hudbu k filmům a modernímu tanci. Do Prahy se The Ex vracejí po necelém roce.


Vstupenky na koncert Blurt stojí v předprodeji 220 Kč a na mísě 250 Kč, na The Ex potom  v předprodeji 220 Kč a na mísě 290 Kč.

Blurt, Praha - Palác Akropolis, 7. 4. 11
The Ex, Praha - Palác Akropolis, 12. 4. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Serie-Other-Music-pokracuje-koncerty-Blurt-a-The-Ex-vyhrajte-volne-vstupy~01~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.