muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSérie EuroConnections nabídne koncert berlínských I Heart Sharks a českého projektu Dikolson

17.3.2012 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

I Heart Sharks

Dance-punkový objev z Berlína I Heart Sharks a pražská koncertní premiéra projektu Filipa Míška Dikolson. To jsou dva dobré důvody, proč zavítat 29. března do pražského Paláce Akropolis. Oba koncerty se uskuteční v rámci série EuroConnections.

Berlínské trio I Heart Sharks ve složení Pierre Bee, Simon Wangemann a Georg Steinmaier má za sebou prozatím vydání jediného alba Summer, které vyšlo především díky finančním příspěvkům fanoušků na portálu Pledgemusic. Deska následně dokázala posbírat pochvalné recenze, a když k tomu připočteme výbornou pověst koncertní kapely, tak nepřekvapí, že se I Heart Sharks představili v roli předskokanů slavnějších kolegů, jako jsou Does It Offend You, Yeah? nebo Friendly Fires. Skvělý koncertní zážitek, který bývá přirovnáván k Foals nebo Bloc Party, by měli představit vůbec poprvé také v Praze.

I pro producenta Filipa Míška (ex Roe-Deer a Khoiba) bude březnový koncert premiérovým vystoupením před pražským publikem. Jeho debut The Bear is Sleeping Now vloni zaujal odbornou kritiku a kromě vysokého hodnocení v recenzích byl nominován i na výroční ceny Apollo. Jméno projektu Dikolson se kromě debutového alba objevilo v roce 2010 také v souvislosti se soundtrackem ke snímku Den draka nebo hudebního doprovodu k japonskému tanečně-vizuálnímu představení Indefinite Kingdom.

Vstupenky jsou k dostání v kavárně Paláce Akropolis (240 Kč), prodejní síti Ticketpro (240 Kč + poplatky) a také na místě (320 Kč).

I Heart Sharks + Dikolson, Praha – Palác Akropolis, 29.3.12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Serie-EuroConnections-nabidne-koncert-berlinskych-I-Heart-Sharks-a-ceskeho-projektu-Dikolson~17~brezen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.