muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníŠance Muzikus 2013 - zahrajte si s vaší kapelou na některém z českých festivalů

6.5.2013 | Autor: redakce | sekce: novinky

Šance Muzikus

Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z největších českých hudebních festivalů? Máte šanci! Muzikus má pro vás opět jako každým rokem k dispozici několik slotů na festivalech Rockování (Skutečná liga, Muzikus a SAI Stage), Basinfirefest (Skutečná liga, Muzikus a SAI Stage), Přeštěnice (Muzikus a SAI Stage), Rock For People (Showcase Stage) a Sázavafest (Muzikus Unplugged Stage). Získají je minimálně tři kapely, které splní podmínky soutěže a budou vybrány porotou na finálovém koncertu.

Podmínkou pro účast v soutěži je autorská tvorba a vystavení jedné původní mp3 nahrávky, zpívané v českém nebo slovenském jazyce, která bude všem návštěvníkům portálu k dispozici k poslechu a volnému stažení.

Uzávěrka přihlášek je 17. května. Celkem osm kapel, které nejvíce zaujmou, pak bude pozváno k vystoupení na finálovém koncertu, který se uskuteční 5. června v pražském Music City klubu kde budou vybrány vítězné kapely. Kapely, které se zúčastní finále a nepostoupí na některý z festivalu, dostanou od Music City věcnou cenu. Všichni členové kapel na prvních deseti místech pak dostanou od Muzikusu půlroční předplatné e-Muzikusu.

Pro účast na Muzikus Unplugged Stage na Sázavafestu, kde máme k dispozici celkem pět slotů, je podmínkou akustické hraní, proto pro tuto scénu probíhá paralelní soutěž Šance Muzikus Unplugged. Můžete se tedy dle uvážení přihlásit jen do jedné ze soutěží, nebo do obou.

Více informací k harmonogramu soutěže, podmínkách k přihlášení a informace o porotě a výběru finalistů najdete zde.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Sance-Muzikus-2013-zahrajte-si-s-vasi-kapelou-na-nekterem-z-ceskych-festivalu~06~kveten~2013/

Komentáře

celkový počet: 5

Johnny_Tiss  Omezení jazyka???
Lucka 123  ?
ZuzanaM  na vysvětlenou
Johnny_Tiss  Re: na vysvětlenou
Bambule  Průběžné pořadí

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.