muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRozjíždí se první ročník DJského šampionátu DJ Masters

4.3.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky

DJ Masters

DJ Masters

Pražské hudební centrum Music City vyhlašuje první ročník multižánrového česko-slovenského mistrovství v djingu DJ Masters, které nabízí DJům možnost utkat se v konkurenci kolegů, hrajících nejrozličnější hudební styly.

„Není potřeba plýtvat superlativy, když stačí říct jen několik základních hesel, které mluví za vše. Profesionální úroveň, kvalitní zázemí, špičkový technický support, silní partneři, hodnotné ceny a multižánrový přesah,“ uvádí organizátoři soutěže, která bude probíhat od začátku dubna do konce června v hudebním obchodním domě Music City v Praze.

Soutěž slibuje spousty hudebních výzev a šanci konfrontovat, inspirovat se a předvést svoje dovednosti napříč hudebními styly, obstát před porotou složenou z řad profesionálních DJs a probojovat se až na vrchol.

Přihlásit se může každý DJ žijící v Česku či na Slovensku bez rozdílu věku, pohlaví, hudebního stylu, který hraje a aparatury, kterou při tom používá. Bližší informace k soutěži a možnosti přihlášení zájemci naleznou na stránkách www.djmasters.cz.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Rozjizdi-se-prvni-rocnik-DJskeho-sampionatu-DJ-Masters~04~brezen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.