muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRoger Waters se do Prahy vrátí s koncertním provedením The Wall

9.11.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Roger Waters

Koncept The Wall přijel Roger Waters Praze představit už loni. V příštím roce se opět vydá s ním opět na turné a ani tentokrát Prahu nepomine. Vystoupení britské legendy a člena slavných Pink Floyd se uskuteční 7. srpna v Synot Tip Areně v Edenu.

Jak už místo pražského vystoupení napovídá, na rozdíl od toho předchozího půjde tentokrát o sérii koncertů pod širým nebem. „Jsem velmi rád, že The Wall opět představíme v Evropě. Bude to pro nás všechny velká zábava. Celou show jsem přepracoval pro koncerty na velkých otevřených stadiónech. Je to opravdu dobré. Bude to ještě dojemnější, poutavější, dramatičtější a napínavější,“ říká Waters. „Musel jsem vymyslet celou věc právě pro takové stadiony. Před čtyřiceti lety by takhle široká zeď na stadionech představena být nemohla. Nemohli jsme tehdy zaplnit prostor emocionálně, hudebně i divadelně vyhovujícím způsobem. Technologie se ale změnila. Nyní již můžeme.“

Vstupenky budou stát v rozmezí od 1790 do 2990 Kč. Předprodej pro členy Watersova fanklubu startuje 12. listopadu, pro členu klubu pořadatelské agentury Live Nation 13. listopadu a v síti Ticketpro 16. listopadu.

Roger Waters, Praha - Synot Tip Arena, 7. 8. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Roger-Waters-se-do-Prahy-vrati-s-koncertnim-provedenim-The-Wall~09~listopad~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.