muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRoe-Deer ukončili svou činnost

18.8.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Šmity

Šmity

foto: Zuzka Balounová

Pražská kapela Roe-Deer ukončila po více než osmi letech působení na hudební scéně svou činnost. V prohlášení zveřejněném na stránkách skupiny o tom koncem minulého týdne informoval baskytarista a jediný původní člen skupiny Šmity a zpěvák Andrzej Palec.

Roe-Deer vznikli roce 1999 a po celou dobu své činnosti se potýkali s personálními změnami, z nichž nejdiskutovanějším zůstává odchod zpěvačky Emy Brabcové a kytaristy Filipa Míška, kteří se po vydání druhého alba Aquaparty (2003) rozhodli naplno věnovat vlastnímu, dnes již také o hlas Emy oslabenému projektu Khoiba. V čele s novým zpěvákem Andrzejem pak Roe-Deer vydali ještě desky Lollipop (2004) a Take (2006) a další potom avizovali na letošní podzim.

Připravované skladby, které kapela stihla dokončit, jsou k volnému poslechu umístěny na portálu MySpace.

Prohlášení Roe-Deer k ukončení činnosti:

„19.7.2008 přestala skupina Roe-Deer po více než 8mi letech existovat. Jako labutí píseň si na myspace můžete již nyní poslechnout song Fucked Up. A během podzimu pak ještě další novinku So Young,So Burned Out,So Scared... Děkujeme za vaši podporu po celé tyto roky a těšíme se brzy nashledanou s našimi dalšími projekty / kapelami.“

A co na věc říkáte vy? Je vám kapely škoda? Měli jste raději Roe-Deer v dobách Emy Brabcové, nebo Andrzeje Palce? Jsme zvědavi na vaše názory a komentáře!
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Roe-Deer-ukoncili-svou-cinnost~18~srpen~2008/

Komentáře

celkový počet: 5

feefoo  konecne
brokolis  mu je ha
tomas  Hurá
jojin  škoda
vito  smrt krásných srnců

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.